top of page

KİŞİSEL GELİŞİME PRATİK DESTEK

KURS PROGRAMLARIMIZ

Kursumuzda verilen akademik programlar ve ders içerikleri ve konu dağılımını inceleyebilirsiniz. Kurs paketlerine kayıt olarak derslere katılabilirsiniz. Tek bir ders veya konudan eğitim almak için özel ders gruplarını tercih edebilirsiniz.

Kurslar

Pratik Program Çözümlerimiz

Eğitimde pratik çözümler sunuyoruz.

Pratik Kurs, keşif, inceleme ve kendini yansıtma yoluyla entegre bir öğrenme programı sunar. Her sınıfta, öğretmenlerimiz öğrenme ve kendini geliştirme ile ilgili stratejileri ve süreçleri vurgulayarak, öğrencilerimizi hızla değişen bir toplumda düşünceli, yaratıcı ve tatmin edici bir hayat yaşamaya hazırlayacak benzersiz bir fırsat yaratırlar. Lütfen aşağıdaki mevcut kurs tekliflerimize bakın.

Sınıfta

KİŞİSEL GELİŞİM KURSLARI

Başarıya Ulaşmanın Pratik Yolu

Pratik Kişisel Gelişim Kursu'nda öğretmenler, öğrencilerine derse katılım, sorgulama ve öğrenmeleri için onlara ilham vermeyi amaç edinmişlerdir. Pratik Kurs sınıfları, öğrencilere eşsiz becerilerini uygulama ve yeni bir şey öğrenerek ufuklarını genişletme şansı verir.

Daha fazlasını öğrenmek için bizi arayın.

KARİYER SINAVLARINA HAZIRLIK

Mükemmel Bir Öğrenme Deneyimi

Bu uygulamalı yenilikçi hizmete kaydolun ve benzersiz, zorlu bir öğrenme deneyimine katılın. Nitelikli ve yetenekli öğretmenlerimiz, kursta rehberlik yapıyor, öğrencileri öğrenerek ve bireysel öğrenme yoluyla yönlendiriyor. Daha fazla bilgi edinmek veya ücretsiz deneme derslerimizden birine katılmak için bizi arayın.

Smiling Student in Lecture

DİL KURSLARI

Pratik ve Eğlenceli

Uzman öğretmenlerimizden biri ile sınıfa girin. Eğitimciler olarak amacımız, öğrencilerimizin merakını teşvik etmek ve kendi hızlarında öğrenmelerini sağlamaktır. Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin, ya da daha iyisi, bu sınıfı birinci elden tecrübe edin. Daha fazla bilgi için bizi arayın.

bottom of page