top of page

Bizi tanıyın

Eğitimde Pratik Çözüm

  • Pratik Kişisel Gelişim Kursu'nda özelleştirilmiş öğrenme deneyimleri, öğrencilerimizin hem sınıf içinde hem de dışarıda gelişimlerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Pratik Kişisel Gelişim Kursu Bahçelievler, Bakırköy, Bağcılar, Küçükçekmece ilçeleri ile Metro ve Metrobüs hattına yakın bölgelere ulaşım kolaylığı olan Şirinevler'de yer almakta ve bölgenin hareketli enerjisini yansıtmaktadır.

  • Tutkulu ve yetenekli öğretim kadromuz, öğrencilerimizin dünya üzerinde bir etki yaratmasına yardımcı olmak için burada.

  • Potansiyelinize ulaşmaya hazır mısınız? Kurslarımıza  katılın!

Ustasını aşamayan çırak zavallıdır.

Leonardo Da Vinci

Değerlerimiz

Pratik Kurs'ta öğrencilerimize saygı duyuyoruz ve her birinin bireysel istekleri ve ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz.

Öğrenmenin, yalnızca karşılıklı saygı, rehberlik ve yön duygusundan beslenebileceğine ve yaptığımız her şeyde bu değerleri korumak için elimizden gelenin en iyisini yaptığımıza inanıyoruz.

Eşsiz yaklaşımımız, öğrencilerimize başarı yolunda ilerlemelerine yardımcı olacak uygun destek sistemi sağlar.

Happy Student
College Friends
Teen Students
School Application
Adult Students
Open Notebook
In the Classroom

Akademik mükemmellik

Pratik kişisel Gelişim Kursu'nda akademik programlarımız, öğrencilerimizin gelişiminin her yönüne önem veriyor. Öğretmenlerimizin yeni bilgileri yaratıcı yollarla sunmaları, keşif ve deneyimleri sayesinde mükemmel bir eğitim ortamı sunuyoruz.

 

Genel müfredatımız, MEB müfredatının gereksinimlerini karşılayan hatta aşan çeşitli konuları içerir.

Uygun sınıf büyüklükleri ve nitelikli öğretmen kadrosu Pratik Kişisel Gelişim Kursu'nun samimi ve kapsamlı bir eğitim ortamı sunmasına izin verirken, aynı zamanda her öğrencinin ihtiyaç duyduğu kişiselleştirilmiş ilgiyi ve desteği almasını da sağlar.

bottom of page